Výrobní inženýr (AJ) Ostrava

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1499755-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* alespoň 3 roky praxe na podobné pozici v oboru automotive
* anglický jazyk na komunikativní úrovni pro denní využití (mezinárodní tým)
* vzdělání technického směru
* znalost výrobních technologií, systémů, infrastruktur, standardů a procesů
* znalost systémů pro podporu výroby (MES, nástroje a principy štíhlé výroby)
* schopnost systematického řešení problémů, týmovost, analytické myšlení
* základní orientace v PLC problematice

Náplň práce

* návrh a implementace výrobních procesů
* spolupráce v rámci PPI při zavádění a změnách procesů, zavádění nových výrobků a řešení problémů
* tvorba pracovních instrukcí a dokumentace pro údržbu strojů/zařízení
* zajištění specifikace, komunikace s dodavateli, instalace, rozjezd, validace a předání zařízení do výroby
* analýza dat z výrobních zařízení a MES systému
* zodpovědnost za sledování a zlepšování OEE na přidělených technologiích v sériové výrobě
* podpora údržby při TPM, objednávání nestandartních náhradních dílů
* návrh a správa layoutu pracovišť (AutoCad)
* podpora systému kontinuálního zlepšování procesů

Nabízíme

* automotive dynamické prostředí mezinárodní společnosti
* stabilní tým, přátelské klima, moderní prostředí
* roční i mimořádné bonusy, služební mobil a notebook
* Home office, 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba
* pestrá škála benefitů: cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání včetně jazyků, stravenková karta, firemní akce, pitný režim, odměny za výročí/nápady/, …
* nástup možný dohodou
* místo práce - Ostrava

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete profesní životopis, ať může probrat detaily této pozice. Děkujeme a těšíme se.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová